Uluslararası hava taşımacılğında lider firmalardan olarak NTG Global taşımacılık, müşterilerine global erişim ve uzmanlık sunmaktadır. NTG Global taşımacılık tüm türkiye ve avrupa hattında tam olarak entegre edilmiş taşımacılık servisi sunmaktadır.
 
Denizyolu taşımacılığı dünya ekonomisinde hayati öneme sahiptir ve uluslar arası ilişkiler küresel standartları gerektirmektedir. NTG Global Taşımacılık uluslararadı demiryolu bağlantılı taşımacılık hizmeti sunmaya çalışmaktadır.
 
Likit kimyasal, likit gıda ve gaz tanklarından oluşan modern filosu ile firmalara dünya çapında tehlikeli ve tehlikesiz madde taşıma hizmeti sağlar. Uluslararası ve yurt içi likit gıda taşımalarınız için gıda tankı, flexitank ve bulk liner hizmeti vermekteyiz.
 
 
 
ŞİRKET HAKKINDA
 
 
NTG Global Taşımacılık Uluslararası Forwarder alanında 14 yıldır faaliyet göstermektedir . NTG Türkiye’nin önde gelen lojistik firmalarından biri olarak müşterilerine ve uluslararası iş ortaklarına en kapsamlı lojistik ve nakliye hizmetlerini sunmaktadır.

NTG Türkiye'deki tank konteyner operatörlerinden biridir ve müşterilerimize ISO tank konteyner ile birlikte FlexiTank ve Bulk Liner hizmetleri de vermektedir.

NTG servis kalitesini sürekli geliştirmeyi hedef alarak teknoloji, bilgi ve ekipmana yatırımlarını sürdürmektedir.

Bugün artık Ntg yatırım ve tecrübelerinin sonucu olarak standart yüklerden proje taşımacılığına kadar her alanda en kapsamlı servisi sağlayabilmektedir.

NTG Global, yeniden yapılanma sürecini tamamlayarak yeni yönetim anlayış ile tecrübelerini harmanlayarak daha güçlü hale gelmiştir. Aynı zamanda sermaye yapısını güçlendirerek daha güçlü bir finansla altyapıya kavuşmuştur.

NTG sürekli olarak teknoloji, bilgi ve insana yatırım yapmış ve tüm kadro olarak kalite, müşteri memnuniyeti ve hizmetlerini genişletmeye odaklanmıştır.

NTG Global, taşımacılık kadrosu olarak hedefimiz yeni alanları geliştirerek ve uluslararası acente ağımızla sinerji içersinde siz değerli müşteri ve iş ortaklarımıza en kaliteli hizmeti sunmaktadır.
 
 
Tanıtım