Uluslararası hava taşımacılğında lider firmalardan olarak NTG Global taşımacılık, müşterilerine global erişim ve uzmanlık sunmaktadır. NTG Global taşımacılık tüm türkiye ve avrupa hattında tam olarak entegre edilmiş taşımacılık servisi sunmaktadır.
 
Denizyolu taşımacılığı dünya ekonomisinde hayati öneme sahiptir ve uluslar arası ilişkiler küresel standartları gerektirmektedir. NTG Global Taşımacılık uluslararadı demiryolu bağlantılı taşımacılık hizmeti sunmaya çalışmaktadır.
 
Likit kimyasal, likit gıda ve gaz tanklarından oluşan modern filosu ile firmalara dünya çapında tehlikeli ve tehlikesiz madde taşıma hizmeti sağlar. Uluslararası ve yurt içi likit gıda taşımalarınız için gıda tankı, flexitank ve bulk liner hizmeti vermekteyiz.
 
 
 
NTG DENİZ
 
 
Denizyolu taşımacılığı dünya ekonomisinde hayati öneme sahiptir ve uluslar arası ilişkiler küresel standartları gerektirmektedir. Yüksek kaliteli ve etkin taşımacılık hizmeti ancak güvenilir taşıyıcılarla uzun dönemli anlaşmalarla sağlanabilir.

NTG Global taşımacılık sektörünün önde gelen firmalarından biri olarak tecrübe ve rakipsiz müşteri servisini dünyayı saran acenta ağı, küresel güç ve uzmanlığı ile birleştirerek siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına tam cevap veren hizmetleri sunmaktadır.

NTG Global taşımacılık olarak taşımacılık ve lojistik ile ilgili tüm taahhütlerimiz için en doğru ve en uygun hizmeti sağlar.