Uluslararası hava taşımacılğında lider firmalardan olarak NTG Global taşımacılık, müşterilerine global erişim ve uzmanlık sunmaktadır. NTG Global taşımacılık tüm türkiye ve avrupa hattında tam olarak entegre edilmiş taşımacılık servisi sunmaktadır.
 
Denizyolu taşımacılığı dünya ekonomisinde hayati öneme sahiptir ve uluslar arası ilişkiler küresel standartları gerektirmektedir. NTG Global Taşımacılık uluslararadı demiryolu bağlantılı taşımacılık hizmeti sunmaya çalışmaktadır.
 
Likit kimyasal, likit gıda ve gaz tanklarından oluşan modern filosu ile firmalara dünya çapında tehlikeli ve tehlikesiz madde taşıma hizmeti sağlar. Uluslararası ve yurt içi likit gıda taşımalarınız için gıda tankı, flexitank ve bulk liner hizmeti vermekteyiz.
 
 
 
NTG KİMYASAL 
 
Likit kimyasal,likit gıda ve Gaz tanklarından oluşan modern filosu ile firmalara dünya çapında tehlikeli ve tehlikesiz madde taşıma hizmeti sağlar.

Sıvı tankları
-400 lt'den 35,000 lt'ye kadar tank kapasitesi
-240/316 derece paslanmaz çelikten imal edilmiştir
-Tek çift ve üç bölmeli tanklar
-Baffled tanklar
-Isıya hassas maddeler için buhar ve elektrik ısıtmalı tanklar
-Özel istekler için dizayn edilmiş tanklar

Bugün işletmeler zincirine uyumlu entegre lojistik çözümlerine her zamankinden daha fazla ihtiyaç duymaktadırlar. NTG Tank Liner dağıtım ağınızın her aşamasında sizlere fark oluşturan rekabet üstünlüğü sağlayan ihtiyaçlarınıza uygun paket çözümler dizayn eder.

NTG Tank LinerKimyasal madde ve tank konteyner taşımalarınızda
ihtiyacınıza tam uygun kapsamlı hizmetler üretir

Kimyasal madde sektöründe faaliyet gösteren firmalar güvenilir lojistik firmalarına ihtiyaç duyarlar. Bugün artık sektörün bir çok öncü firması için bu güvenilir ortak NTG dir

Kimyasal Madde üreticileri müşterilerinden gelen yüksek hizmet kalitesi ve
kısa transit süre talepleri ile FMCG lojistik sektör disiplini uygulamalarını kimyasal madde dünyasına uygular
 
Tanıtım